Z tymi " madrymi głowami " to pojechałeś teraz .
Jaby te mądre głowy żyły z inwestycji , to by nie musieli siedzieć na forach , zakładać płatnych grup czy reklamować brokerów ,
Czy którąś z tych rzeczy robi na przykładWwaren Buffet ?
Cymcyk ?
Poszukaj sobie w google co zrobił wraz z bratem w Związku Maklerów i Doradców .
Jkaich nieprawidłowości sie dopuścili . Jest dużo artykuł , jak pisałi dla spółek na zamówinie rekomendacje z których potem korzystają na przykład tacy jak ty .
Otworzy ci to oczy , na jak to nazywasz działania " mądrych głów ".