Ulica ma podbijać? W imię czego? Kurs rośnie ze względu na fundamenty, nikt nie musi niczego podbijać.
Kolarze tacy jak Ty napiszą każdą głupotę byle ugrać parę groszy i emocjonują się spadkami o 2 procent. Odejdziesz wraz z kolejną falą wzrostową jak odeszło Was już wielu, pozostawiony na peronie w oczekiwaniu na kolejne kółko.