w przypadku mercatora czy creotecha można było mówić o górce bo kurs był wcześniej napompowany
Enter od kilku lat mocno rozwija biznes i napompowany na pewno nie jest a i do szczytów mu brakuje.
czas pokaże kto miał racje,
i jeszcze jedno ludzie często się rozwodzą i nie zawsze obie strony czy jedna na tym tracą. Dwie strony mogą być zadowolone