baba z wozu koniom lżej
Huczało od plotek że Kubrak z Połanieckim do siebie nie pałają miłością
stąd też zejscie z pokładu
synektik, asbis, xtb -wiele takich przypadków że po ABB (może nie na pierwszej sesji) ale szło w górę.
Nowemu akcjonariuszowi może zależeć na szybszym przyroście na akcji. Ja jestem zadowolony że Połaniecki sprzedał