cd rozumiem polonisto, że kupiłeś za wcześnie lub w porę nie sprzedałeś i bardzo boli ? , tak tak wiem zaraz odbije , 200, a potem pincet , a jak nie to co da ci że masz słownik ortograficzny i lepszy wzrok . Widzisz synku, bo ja kończyłem szkołę w czasach kiedy magistrem zostawało się nie ot tak i nie każdy plebejusz w gumofilcach mógł mieć te 3 litery przed nazwiskiem . Dziś to tak powszednie że być magistrer znaczy niewiele. Za moich czasów na studiach nie było testów i trzeba było umieć myśli formułować tu i teraz . Nie było komputerów dlatego na klawiaturze pisze dwoma palcyma tak tak palcyma nie palcami bo tak lubię pisać , ponadto mam za małą czcionkę i nie umiem jej zmienić na stronie bankiera i chyba się nie da . Wiec jak masz problem to po jaki grzyb się męczysz polonisto. he? , nie czytaj i po bólu.