kiedy pajacu znafco gramatyki pojmiesz, że twoje uwagi kropka przecinek mam w odbycie , od tego mam takich jak ty , jestem ślepy wiec się rozgrzeszam , jak widzisz stać mnie na robienie błędów bo mam darmowych korektorów , jak mniemam tobie zostaje tylko wytykanie błędów, takiemu zjadaczowi liter jak ja, bo co ty innego potrafisz ?