Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 1 388,89%

Re: a gdzie raport ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-12-01 o godz. 10:23 ertyy napisał(a):
> jakieś zastrzeżenia wierzycieli//a do wniosku. Tutaj znowu argument, że ci głowni są już dogadani, a obligatariusze serii M (z catalyst) de facto nie będą objęci postępowaniem układowym.

nie spółka się wybroniła, a wniosek został wycofany. tymczasem zarząd opowiadał bajki dla ciemnego luda, że skoro sąd się zgodził na cofnięcie wniosku, to w spółce wszystko gra i buczy jak należy. bo przecież jakby było źle, to sąd by się nie zgadzał... taką śmieszną logikę to mogą idiotom wciskać, a nie inteligentnym ludziom.
masz oczywiście rację, ale problem jest podstawowy: będzie chryja i niezła awantura kiedy zabezpieczeni się dowiedzą ile to zabezpieczenie jest warte i że trzeba ostro strzyc... a potem to już lawina poleci z górki i tylko upadłość zastopuje ten bałagan.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.