Obawiam sie, ze to wszystko (news) przyszlo w nieodpowiednim momencie. Na https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/bm-mbanku-stawia-na-banki-i-podnosi-ceny-docelowe-8-spolek-z-sektora,akcje,290507 tez same pozytywne rekomendacje dla bankow, jakie to wspaniale zyski przed nimi. Dziwne, ze nie bylo takich rekomendacji 8 miesiecy temu. To wszystko moze sugerowac, ze naganiaja na kupno, gdyz paliwo sie konczy, albo nie ma komu sprzedac po tych cenach. Co wiecej indeksy sa napompowane i tylko czekac, az cos strzeli i sie posypie. Ja tu bylbym ostrozny z tymi mega optymistycznymi prognozami.