Co wy z tymi "naganiaczami" ostatnio? Strata was boli? Trudno, nie moja sprawa. Po prostu gadam sobie z kolega o strategii inwestycyjnej, nie chcesz to nie bierz akcji.
Powiem wszystkim osobom, które czytają to forum, żeby sprawa była jasna - jeżeli nie czytałeś raportów, nie czytasz regularnie o tym co się dzieje na rynku stali, to naprawdę błagam NIE KUPUJ tej spółki za żadne pieniądze. Osobiście mam już dość tutaj ludzi co wchodzą licząc na szybkie kółko, bo przeczytali gdzieś gdzie jest tanio itd. i jak nie rośnie to zaczynają jęczeć.