Dnia 2021-11-18 o godz. 14:16 tomaslfc14 napisał(a):
> Dnia 2021-11-18 o godz. 13:12 ~Ola napisał(a):
> > Zobaczymy, co dalej , ale ja i tak czekam do czerwca :)
>
> A co wg Ciebie miałoby się wydarzyć w czerwcu?
>
No jak to co? Jak trend ceny akcji się utrzyma, to będzie dywidenda większa niż cena akcji ;)