Po ptrawei 2 godzinach handlu wolumen obrotów wynosi 201 akcji. Nie chce rosnąc, poniewaz kupujący uważają obecny kurs za wysoki. Inna rzecz, że sprzedających po lewej stronie karnetu tez nie ma. Sytuacja patowa, a czas płynie. jak tu zberać kilak procent akcji z rynku po atrakcyjnej cenia - to pytanie być może drąży serce i ducha prezesa oraz kumpli. A być może też zastanawiają się nad tym w FIZ AF.
Taka jest moja spekualcja.