Początek sesji wskazuje na powtórkę z wczoraj.:) Spodziewam się w najbliższym czasie kolejnych pakietówek. Dlaczego? Dlatego, że z rynku w obecnych warunkach nie da się zebrać większej liczby akcji, a cZas płynie, czyż nie?
taka jest moja spekulacja.:)