Dnia 2014-05-06 o godz. 19:37 ~jako napisał(a):
> mysle ze 6 to bedzie juz do wakacji a nie zdziwilbym sie
> jak nawet pod 7 podejdzie. potem bedzie korekta wzrostu. no
> ale takich spolek cudeniek na parkiecie jak na lekarstwo
spółka warta jest 10 zł, w/g wszystkich wskaźników ekon- finansowych, ale dla zesranych 6 PLN wystarczy no i plus sowita dywidenda ale nie dla nich.