Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,10 zł , zmiana od tamtej pory: -80,50%

Re: 6 groni

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-12-20 o godz. 09:31 ~Le napisał(a):
> Kiedy nowy zarząd? Co Oni se ferie zrobili ? Zero wiadomości tylko dr_wezol pracuje i szuka wiadomości ze świata marihuany

Sorry, dziś zaspałem :-)
Co do zarządu - mam dla nich pomysł - skoro w londyńskiej firmie Highway jest dwóch członków rady nadzorczej Medical Cannabis: Kwiatkowski i Zych i jest tam jako trzeci były szef giełdy Ludwik Sobolewski to niech Zych z Kwiatkowskim poproszą Sobolewskiego, żeby został prezesem Medical Cannabis. Wystarczy na miesiąc...
Rzucą się wtedy wszystkie media, wyobrażacie sobie te tytuły? "Były prezes GPW i giełdy w Bukareszcie wchodzi w marihuanę" :-)

Ja myślę, że oni jakby chcieli podnieść ten kurs bez wydawania choćby złotówki na zakup akcji- to by tak zrobili.
A tak całkiem serio - to nie jestem tak ostatecznie całkiem przekonany, że Ludwik Sobolewski tym prezesem w końcu nie zostanie... I może dlatego powołali tylko panią prokurent, żeby firma normalnie działała, a na obecnym etapie wrzawa z Sobolewskim w fotelu prezesa Medical Cannabis nie jest im na rękę.

  • 6 groni Autor: ~Grzes
  • Re: 6 groni Autor: ~dr_wezol
  • Re: 6 groni Autor: ~Le
  • Re: 6 groni Autor: ~dr_wezol
  • Re: 6 groni Autor: ~Le
  • Re: 6 groni Autor: ~dr_wezol

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.