Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,95 zł , zmiana od tamtej pory: -10,29%

Re: 5m obrót 17.12.2019

Zgłoś do moderatora
Rośnie cała giełda: jedne spółki mniej, inne bardziej np. u mnie średnia za ostatni miesiąc z kilkunastu spółek (głównie dywidendowych) to +6,5%
Dlatego obstawiam makro: PPK, zagranica, sentyment?

Niby fajnie, ale z drugiej strony większość spółek staje się dla mnie zbyt droga i nie za bardzo jest w co zainwestować wolne środki pod dywidendy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMBRA -6,08% 17,00 2020-02-27 17:01:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.