Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,57 zł , zmiana od tamtej pory: 105,37%

Re: 5,08 mln zł dywidendy od CDA, 5 ml

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-06-19 o godz. 09:46 ~Acer napisał(a):
> FF to 150 tys sztuk akcji x 0,50 gr to policzcie ile może zgarnąć potencjalnie ktoś kto posiada nawet część tego.
> Dla kogoś kto ma 100 akcji to nie wiele i niech sobie policzy. Ale ktoś kto zbiera i ma tego kilkanaście albo kilkadziesiąt tys akcji, to dywidenda będzie ładna.
> Wczoraj obroty 40 tys zł. Dzisiaj chyba będą powtórzone albo i wyższe. Zaczynają pogrywać z popychaczami po prawej, aby jeszcze oddawali ci co ze strachu mogą oddać. Bo na tych co oddają z zyskiem już nie wierzę, że jeszcze są.
> Dzisiaj pojawia się mocny sygnał do kupna w/g AT. Choć to newconnect, to widać już czas do wybicia. Wsaźniki są już przegrzane i lada moment rakieta. A Ty Kendal nie trudź się wpisami na moje posty jeśli nie posiadasz akcji. Twoje wpisy, że za wcześnie na zakup to już wszystkich śmieszą. Jakby cena była 2 gr to napiszesz, że drogo i czekasz na 1 gr. Masz interes na tym forum, bo ktoś kto szuka momentu do wejścia nie chwali się tym ale czeka w milczeniu na odpowiedni moment. Ja mam akcje i AT potwierdza, jak i wczorajsze obroty, że czas na zakupy się rozpoczął.

A jednak napiszę kilka słów, skoro wywołałeś mnie do tablicy .Twoje doświadczenie i AT w sytuacji spółek typowo spekulacyjnych są znikome i wręcz porażające naiwnością, każdy rozsądnie myślący inwestor może sobie to zweryfikować, porównując Twoje wątki/posty z rzeczywistością .
Co warte byłoby forum/dyskusja gdyby mogła wypowiadać się tylko jedna strona posiadaczy akcji, jak znam życie większość wątków dotyczyłaby potężnych wzrostów które już będą za chwilę a okazuje się, że rzeczywistość skrzeczy.
Być może moje wpisy Ciebie i innych śmieszą ale w konfrontacji z tym jak się zachowuje kurs akcji coś jest na rzeczy a zachowanie kursu przyznaje mi rację,że nie jest to najlepszy moment na zakup ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -0,28% 17,60 2022-07-01 15:03:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.