Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,58 zł , zmiana od tamtej pory: 105,13%

Re: 5,08 mln zł dywidendy od CDA, 5 ml

Zgłoś do moderatora
Ktos moim zdaniem rozpowszechnia tu falszywe info nt dywidendy.
Z tego co ja wiem o dywidendach, to jesli rzeczywiscie zarzad uchwalil to co w komunikacie, to dywidenda bedzie w lipcu wyplacona tak jak wszedzie czyli D+2 (2 dni przed dniem dywidendy masz miec akcje) kazdemu kto bedzie mial akcje, im tez. Czemu rynek mialby byc dywidenda nieobjety? ktos moze wyjasnic szerzone tutaj teorie przez trolli? Chca tanio odkupic akcje czy maja racje bo jest jakis haczyk?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -0,28% 17,60 2022-07-01 15:03:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.