Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,49 zł , zmiana od tamtej pory: 116,14%

Re: 5,08 mln zł dywidendy od CDA, 5 ml

Zgłoś do moderatora
FF to 150 tys sztuk akcji x 0,50 gr to policzcie ile może zgarnąć potencjalnie ktoś kto posiada nawet część tego.
Dla kogoś kto ma 100 akcji to nie wiele i niech sobie policzy. Ale ktoś kto zbiera i ma tego kilkanaście albo kilkadziesiąt tys akcji, to dywidenda będzie ładna.
Wczoraj obroty 40 tys zł. Dzisiaj chyba będą powtórzone albo i wyższe. Zaczynają pogrywać z popychaczami po prawej, aby jeszcze oddawali ci co ze strachu mogą oddać. Bo na tych co oddają z zyskiem już nie wierzę, że jeszcze są.
Dzisiaj pojawia się mocny sygnał do kupna w/g AT. Choć to newconnect, to widać już czas do wybicia. Wsaźniki są już przegrzane i lada moment rakieta. A Ty Kendal nie trudź się wpisami na moje posty jeśli nie posiadasz akcji. Twoje wpisy, że za wcześnie na zakup to już wszystkich śmieszą. Jakby cena była 2 gr to napiszesz, że drogo i czekasz na 1 gr. Masz interes na tym forum, bo ktoś kto szuka momentu do wejścia nie chwali się tym ale czeka w milczeniu na odpowiedni moment. Ja mam akcje i AT potwierdza, jak i wczorajsze obroty, że czas na zakupy się rozpoczął.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 2,23% 18,35 2022-07-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.