Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,45 zł , zmiana od tamtej pory: -25,57%

Re: 4mln wyswietlen

Zgłoś do moderatora
Tak dla sprostowania , nie mam 50 lat , ale patrzac po Twoim nicku zaloze sie ,ze jestes typowym gimbazem , ktory nawet nie ogrania prostego przedmiotu jakim jest statystyka. Prawdopodobnie nie potrafisz nawet czytac ze zrozumieniem , ale to juz nie moj problem .
Jak mozesz porownac final SuperBowl , ktory oglada lacznie ok. 100mln ludzi jednego dnia ( gl.z USA - 90%) do statystyk esportowych , ktore sa transmitowane na caly swiat i cyt " w 2020 roku było 272 miliony okazjonalnych widzów i 223 miliony entuzjastów. Tak więc całkowita wielkość widowni wynosila 496 milionów" W SKALI ROKU.
Czy Twoje piec szarych komorek potrafi to przeanalizowac ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 4,07% 11,50 2023-12-08 16:45:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.