Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,20 zł , zmiana od tamtej pory: -24,34%

Re: 4mln wyswietlen

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-10-29 o godz. 09:05 ~dragonball napisał(a):
> Może nie wiesz, bo pewnie masz z 50lat jesteś starym dziadem i nie ogarniasz nowoczesnego świata, ale tak - ludzie oglądają jak ktoś gra dla oglądania tego kogoś, a nie samej gry. M.in. tak kariere robił PewDiePie.
> > Nawet aktualnie więcej osób dzisiaj ogląda potyczki e-sporotwe niż NBA czy SuperBowl (finały futbolu Amerykańskiego) w USA.
> > I te osoby niekoniecznie same grają w gry, które oglądają.

dragonball, co ma tu wiek do tego, mój kumpel ma grubo ponad 50 lat i jest surferem. Ogarnia pewnie więcej niż nie jeden milenials czy zetka. Co to w ogóle za argument?! ;) W tej całej sytuacji proponuję dostrzec fakt, że zasięg air ren. zwiększa się, niech tylko 2-5 % z oglądających zakupi grę...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 4,07% 11,50 2023-12-08 16:45:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.