Dnia 2014-09-04 o godz. 10:17 ~janek napisał(a):
> A ja się cieszę że wtopiłeś na midasie i borku :))))))
Cieszysz sie - no właśnie, piszesz jak typowy zawistny polaczek ;)
Ale tylko w tym jesteś dobry - przedszkolakowym piaskownicowym hejtowaniu.
Choć raz napisz merytorycznie na proste pytanie - czemu twe abc od roku nie rośnie i zanikł popyt?
Tyle twojego, co sobie o mnie napiszesz. Mozesz napisać jeszcze, ze wtopiłem na mci, petrolu i czym tam chcesz... Klawiatura wszystko przyjmie. Mnie - w przeciwienstweie do ciebie - nie przeszkadza, co mnie piszesz.