i znowu się kompromitujesz. Sam chyba wtopiłeś w midasa... Ta spółka nigdy mnie nie interesowała.
Znów hejtujesz jak przedszkolak.
A dywidenda?
Co masz z dywidendy na abc, skoro wróciłeś do punktu sprzed dywidendy?
Zarobiłes na lizaki.
Jak potrafisz - sprawdź wzrosty na abc i borku, i zobaczymy, czy ty przez rok masz więcej z dywidendą, czy posiadacze borka bez dywidendy...
Zaostrz kredki i wracaj do szkoły.
Ale masz abc... - tak mi przykro ;)