a ja powiem, że trzeba być ostatnim tretynem żeby pisać takie bzdury. Zaśmiecasz forum. Napisz coś opartego na FAKTACH.
Jak chcesz się pobawić to idź do piaskownicy a jak się nudzisz to idź do pracy.
Nie będę ci pisał ile i czego mam w portfelu bo nie czuję żebym mógł z tobą porozmawiać na odpowiednim poziomie.
"każdy ma prawo do własnego zdania w wolnym świecie"
Taa... powinni niektórym tego zabronić..