po pierwsze trzeba byc ostatnim idiota zeby się sugerować tym co tu ludzie wypisuja
więc w mojej opini nie naganiam - chyba że głupków
ja sobie piszę z nudów i dla zabawy, dla relaksu żeby zobaczyć jakie są nastroję np.
z twojej wypowiedzi jasno widać frustrację i złość wię pewnie albo jesteś sam umoczony
po 2,9 albo sie wkurzasz, że inne okazje przechodzą ci koło nosa a ty siedzisz na impexie bo czekasz na te 3 zeta i boisz się wyjść a on się kisi.
więcej luzu człowieku, pamiętaj że każdy ma prawo do własnego zdania w wolnym świecie
a moje jest takie
3 ZETA JUŻ WKRÓTCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11