Stary!!
Czy ty nakręcasz/naganiasz wszystkich żeby kupowali bo sam kupiłeś za 2,90 czy co?? Daj se luz z tymi 3 złotymi - już się nie podniecaj tak. Piszesz o tym co dzień - nie nudzi ci się to?? Męczysz już, człowieku. Przestań marzyć.
Tak szybko nie dojdzie do 3 zł, zwłaszcza z takim akcjonariatem, który sam się niszczy. Jak dzisiaj lub w najbliższych dniach przebije 2,58 to pójdzie na dno jak kamień do 2,40 ale co ja będę tu pisał skoro wg twoich wróżeń będzie 3zł.
Daj już spokój i nie naganiaj. Kubeł zimnej wody wylej sobie na głowę, zrób drzemkę, wyluzuj, zapal sobie to może w końcu napiszesz coś ciekawszego opartego na faktach, ok?
Pozdrawiam rozsądnych akcjonariuszy.