Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,40 zł , zmiana od tamtej pory: -22,47%
Skończyłem w zasadzie wszyst więc się wypowiem . Płynność piękna i stabilna . Oświetlenie rewelacyjne. Przeciwnicy miodzio. Czujesz że zostałeś największym z bogów. Fabuła krótka , ale intensywna i tu w zasadzie nie mam pretensji. Koniec fabuły otwiera lochy. Lochy które przeszedłem w 4 godziny. I tu jest według mnie największy problem. Ekspedycje aby dojść do oka cyklonu trzeba było farmic i się na pocić. Tu w zasadzie mój gwar dostał takiego buffa że szedłem jak burza . Na dziś skończyłem dwa razy zajęło mi to 9 h. Nie za bardzo widzę sens dalszego farmienia skoro finalny boś pokonany za pierwszym podejściem. Bardzo bardzo szkoda ponieważ lochy są rewelacyjne. Zastanawia mnie tylko to że w promo był urywek przed lochami w różnej pogodzie. A u mnie ciągle zima i wieczór hymmm...?
Podsumowując zawiódł mnie poziom trudności przez co nie potrzeba było farmic co kolejno spowodowało że przejście fabuły i Łochów ( do których powinno się przygotować i zbierać i zbierac i zbierać, aby w końcu być konkurencyjnym ) zajęło mi 9 h.
  • 38% Autor: ~Leszcz
  • Re: 38% Autor: ~Expert
  • Re: 38% Autor: ~Leszcz
  • Re: 38% Autor: ~CzteryK
  • Re: 38% Autor: ~zorro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP 0,98% 41,40 2022-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.