Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,40 zł , zmiana od tamtej pory: -24,16%
Gra i dodatek jest ok. Problemem jest cena dodatku. Jakby dali 15 albo 20 euro to myślę że spokojnie oceny by były na poziomie 70-80% pozytywnych.
Wszystkie problemy wychodzą od SE. Problemy z serwerami, wygórowana cena za dodatek. PCF nie ma tutaj zbytnio nic do powiedzenia, jako producent.
PCF zdobył wiele doświadczenia przy tym projekcie i niestety ale trzeba czekać na kolejne, które pewnie pojawią się w okolicach 2024 albo nawet 2025 roku.
  • 38% Autor: ~Leszcz
  • Re: 38% Autor: ~Expert
  • Re: 38% Autor: ~Leszcz
  • Re: 38% Autor: ~CzteryK
  • Re: 38% Autor: ~zorro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -0,25% 40,50 2022-12-06 16:46:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.