Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,40 zł , zmiana od tamtej pory: -23,22%
PCF się pod tym podpisuje i zgodził na zrobienie tego dodatku to raz. Dwa, ludzie narzekają na mało kontentu za tą cenę. Trzy, bardzo krótkie story. Albo SE dał za wysoką cenę albo PCF dał za mało kontentu. Na sukces gry składa się jakość produktu, marketing i odpowiedni dobór ceny. Tutaj te elementy nie zgrały się wszystkie i jest totalna kicha. Nie da się już sprawdzić czy przy niższej cenie recenzje byłyby dobre. Tak czy siak, są dramatycznie niskie i PCF wizerunkowo po dupie moim zdaniem dostanie za to i jest winny tej sytuacji. Nie ma co zrzucać winy na SE, zwłaszcza jak się jest Expertem. Problemy z serwerami to część developmentu i też nie można tego zrzucić na SE.
  • 38% Autor: ~Leszcz
  • Re: 38% Autor: ~Expert
  • Re: 38% Autor: ~Leszcz
  • Re: 38% Autor: ~CzteryK
  • Re: 38% Autor: ~zorro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -0,97% 41,00 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.