Dnia 2023-03-08 o godz. 23:55 ~Xxx napisał(a):
> W ogóle ktoś wyjdzie z tego papieru? Ciekawi mnie, czy przez Styks z nimi przepłynę.
wiemy, rozumiemy, na wszelki wypadek od lat nie masz akcji, wymieniłeś na obole, bo przecież trzeba Charonowi czymś zapłacić.
pewnie śpisz spokojnie, bo kurs wymiany: 1 akcja XTB = 100000000 Oboli - zapewne starczy i dla rodziny i dla Twoich znajomych