Tego to nie wiem. Jak dla mnie przy takim wysokim udziale jego akcji to powinien sprzedać i oddać w skupie część swoich akcji. W celu umorzenia ich. Bo po co mu tyle. Ponieważ tam już od dawna główny zarabia duże pieniądze nie liczę aby robił jakieś kocie ruchy jak wiesiek z Mercatora celowo z małej litery. Ten to nawet syna 17letniego wykorzystał do manipulacji kursem.