A ja myślę, że to będzie wtedy jakby już inna firma. Tak jak obecna nie jest tą, której akcje kosztowały 500-700zł i w perspektywie miała wydać FP2. Będzie jak SpaceFox albo Asmodev. Taki upadek musi potrwać jak się startuje z takiej kapitalizacji jak oni. Gwoździem będzie Alters.