Forum Forex +Dodaj wątek

Re: 3,7430 i tyle na dzis

Zgłoś do moderatora
a mogę Cie bax poprosić o te progi ( górne i dolne) i napisanie tutaj - nie wyświetla mi sie wykres...

Dzięki:)