Forum Forex +Dodaj wątek
Nie wierze juz, że dolar przekroczy 4,00 . W tym roku ponoć nie będzie juz podwyżek stóp a za to obniżka. Czy ktos może cos napisać konkretniej czy pójdzie w gore czy dół jeszcze?