Ja to się wycofuję z Forexa. Kupiłem za 3,83 w kantorze w Aliorze, w poniedziałek, nie wstrzymałem się do dziś, leci na łeb na szyję. Chcę się odkuć i się wycofuję stąd. 3 miesiące obserwacji to jest nic, trzeba dużo czytać, analizować. Trudny ten Forex. Nie dla mnie ta zabawa. Za dużo psychologii, za mało faktów.