To prawda. Należy grać na sprzedaż cc i ewentualnie grać też na kolejne umowy. Prawdopodobieństwo niepowodzenia sprzedaży cc jest nikłe, a więc grzechem byłoby nie skorzystać z takiej okazji. Co się dzieje w tzw międzyczasie jest w tym kontekście mało istotne, zresztą podobnie akcje miały miejsce już wcześniej. Kto wtedy dokupywał na spadkach, ten wygrał. Przegrali, którzy się wtedy wystraszyli.