Komentować nie sam komunikat tylko fakt sypania. Masz jakieś przemyślenia czemu w rynek i poza nim leci tyle akcji? Dziwnym trafem poza rynkiem zawsze poniżej aktualnej ceny rynkowej. Kosiński i gnv zarobili na akcjach więcej niż t2p miało kiedykolwiek przychodów.