Za kilka-kilkanaście sesji będzie ale 1zl w porywach 2zl po umowie, a Ty stój dalej na peronie żal mi was tracić tylko czas na pisanie bidetowa a akcji znów nie kupicie bo nie zdążyć ie kiedy pociąg ruszy :D powodzenia życzę w braniu na wyścigi potem może ktoś zdąży, a potem 1minuta handlu na dzień jak to było z umową z PGNiG co dało 500%wybicie w kilka sesji też w grudniu zeszłego roku się zaczęło, przypadkowo tym razem też będzie w grudniu tak się składa, bo umowa na 100% jeszcze w tym miesiącu pogadamy przy 1zl i wyżej już bardzo niedługo.. Hihi :D