Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,76 zł , zmiana od tamtej pory: -55,11%

Re: 2 scenariusze

Zgłoś do moderatora
Otóż to. Dlatego nie zależy im na wysokiej cenie i kurs kisi się w szambie tyle lat. Niektórzy idioci cieszą się jak tu Roman dokupuje akcje jak właśnie to jest największe zagrożenie dla małego inwestora. Skupią akcje za grosze nie po to by na nich zarobić tylko żeby mieć firmę na własność. A kursu nie podbiją bo 90% akcjonariatu wisi na haku i trzeba poprzez wały i machloje odebrać im akcje a nie w sposób by dać im zarobić. Ja tylko obserwuje jak okręt tonie i nie dołoże do tej patologii ani grosza choćby akcje były po groszu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONESANO -4,38% 0,74 2026-01-29 16:34:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.