przy 5 to jestem jakieś ponad 100 % do przodu- mam czas i kasę ! wiecznie taki kurs NIE będzie. Przecież tutaj nie ma akcji w wolnym obrocie to wszystko to ustawka i LIPA do 2. Wyniki się znacznie poprawiły i co ??? a no jak zawsze - przyjdzie odpał pytanie tylko kiedy ? W 2028 będą już dobre wyniki i zyski netto. I chyba swoich mln. wcześniej nie zobaczę . Pozdrowionka ..