Mają gdzie i na czym budować i mają że swojimi akcjami na czym siedzieć na dupie i tak tu zastanie.Długi pod same uszy branża hotelowa słabo.Chciał bym żeby przynajmiej posli na 3PLN ale nawet taki mini skok nie idzie w górę.To jest jeden z tych wielu przekrętów no giełdach nie tylko w Polsce.Ja już dawno nie mam nawet jednej akcji ale życzę wam żebyście doczekali przynajmniej jakieś 5PLN.Trzymam kciuki.