Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  89,14 zł , zmiana od tamtej pory: -1,45%

Re: 2 dni spokoju ... i the end!

Zgłoś do moderatora
pewnie zostałeś skierowany w swoim czasie przez pop na kurs marksizmu leninizmu do kraju robotników i chłopów, zostałeś przeszkolony w różnych tajnych przyszłych działaniach , przy okazji posiadłeś niezbędną możliwość posługiwania się ich językiem, teraz odpłacasz im oczerniając polskich patriotów donosząc do agencji tass lub rozpowszechniając ich brednie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN 1,54% 87,85 2025-10-01 17:01:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.