Mam trochę inne zdanie, wg mnie to koniec spadków na ten moment, spodziewam sie teraz szarpania kursem do góry, moja opinia, wyssana z palca teoria. Choć patrząc, jak ja uśredniałem w okolicy 3, to obecne ceny wydają sie do tego mega promocyjne. I to nie jest to bardzo odległy czas od moich zakupów. Jak dla mnie to spółka do której zaufanie jest zakopane i to głęboko, nie wiem jakby musieli się postarać, nie posądzam już włodarzy o dbanie o wartość akcji, bo ten czar prysł i to akurat na samym starcie od debiutu mamy równie pochyłą. Ktoś spyta po co tu jestem, coraz bardziej się nad tym sam zaczynam zastanawiać, dam im jeszcze jeden kwartał na znaczny progres w wynikach, co mi zostało i tak są plecy