Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  61,20 zł , zmiana od tamtej pory: -42,81%

Re: 100 mil. zł.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-24 o godz. 21:07 ~Gmm napisał(a):
> Nie odpis tylko rezerwa bo będzie składał kasację do SN.

W związku z wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Warszawie z dnia 24.11.2021r. Zarząd Banku Millennium SA ("Bank") informuje, że Bank zobowiązany jest do zapłaty zasądzonej tym wyrokiem kwoty wynoszącej na dzień 24.11.2021r. PLN 102 733 906.25 (plus dalsze odsetki ustawowe do dnia zapłaty). Na powyższą kwotę nie została utworzona rezerwa i kwota ta obciąży wynik finansowy Banku w IV kwartale 2021 roku. Powyższy wyrok jest prawomocny, jednak może zostać zaskarżony przez Bank w drodze skargi kasacyjnej do Sądu Najwyższego. Decyzja co do wniesienia skargi kasacyjnej zostanie podjęta przez Bank po otrzymaniu pisemnego uzasadnienia wyroku Sądu Apelacyjnego i jego analizie.

Millenium leży i kwiczy, a Erbud na sprawiedliwy wyrok czekał ponad 10 lat!!!

ps. jak dla mnie Millenium może dalej nie płacić - ciekaw jestem jakie odsteki dzienne będą od kwoty 102 mln :)))))))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERBUD 1,74% 35,00 2022-05-27 15:58:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.