Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  61,20 zł , zmiana od tamtej pory: -42,81%

Re: 100 mil. zł.

Zgłoś do moderatora
Myslę, że w Erbudzie mają już weekend i szampan się leje strumieniami. ;0 Brawo Erbud.
Jak to mówią "kto sie wiatr zbiera burzę" - klasyczny przykład tego jak sami stali się ofira swoich machinacji i odsetek ;))))

"Millennium z związku z wyrokiem utworzy 102,7 mln zł rezerwy, która obciąży wynik finansowy banku w IV kw."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERBUD 2,04% 35,00 2022-05-25 16:49:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.