Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,28 zł , zmiana od tamtej pory: -37,89%

Re: 10, 20, 100 tuż, tuż

Zgłoś do moderatora
Sz.p. Bonzo.
Wartości przesadzone celowo tzw clickbait.
Zarobić oczywiście można ale również można stracić jak to na giełdzie. W związku z tym, że spółka od dawna nie wykazuje oznak jakiejkolwiek działalności naganianiami na wzrosty jest conajmniej naciągane. Pańską kasą się nie interesuję bo to nie mój problem. Klockiem nie jestem bo nie pasuje do wielu układanek, no chyba, że to miałobyć jakkolwiek obraźliwe to nie zadziałało, musiałby się Pan bardziej postarać. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDCAMP 0,00% 0,80 2025-11-24 09:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.