hmm, szkoda, devil, ze tak późno...
rozumiem, ze uznałeś, iż długi czas jednak miałem rację...
devil, szanując twą prywatność - jeśli to nie problem, spytam taK mozliwie niewścibsko (bo nie chce pytać, co posiadasz):
jakie spółki obecnie uwazasz obecnie za interesujące? - pytam dlatego, bo może jest coś, mógłbym obserwować, a nawet może zainwestować...