Dnia 2016-10-18 o godz. 12:05 ~Slay napisał(a):
> nikt cie ni słuchał wykresie... ja sprzedałem ze stratą ale takiej 20% bym nie przeżył.... niestety tu 1,9 w ciągu miesiąca jak znalazł....
niekoniecznie w ciagu miesiąca...
i byli tacy, co posłuchali, dużo wyżej, pisali o tym wczesniej, jeszcze przed dywidendą...
i pewnie teraz zarabiaja na innych spółkach