Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,88 zł , zmiana od tamtej pory: -77,66%
Kurcze, koleś zapytał tylko o datę premiery. chill

Wróciłem z niewielkim pakietem kilka dni temu, wczoraj tez trochę wziąłem. Niżej raczej nie powinno opadać, chyba że climber okaże się crapem i nikt nie będzie chciał w to grać.

Raport za 3kw pokazuje że obecnie zarabiają więcej niż wydają. ujemny wskaźnik zmiany zapasów mówi o tym że sprzedają sporo gier które były wyprodukowane we wcześniejszych latach (koszt wytworzenia na 1 sztukę x ilość sprzedanych)
Tak więc raczej jest lepeij niż gorzej. A na pewno lepiej niż przed spekulacyjnym rajdem. Wtedy kurs się osówał, spółka generowała same straty a pieniędzy w kasie nie było (pożyczka).

PS
Ktoś ma jakieś info jak sprzedaje się bunkier ??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARTGAMES -1,96% 0,50 2026-01-23 16:25:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.