pozdrawiam, dziś JSW już po wycieczce po stopy pnie się w górę na wybiciu, a NGG, kierunek znany. Zaczynam się martwić tym, że NGG za szybko spada, a to ma być zsynchronizowane z JSW :D:D:D Spodziewałem się tu 0,08 a miesiąc, później niżej nawet.
Za bańkę można będzie przejąć 10% firmy, 3 bańki i 30%.