Jasne jasne haha ty gościu widzę że na górce kupiłeś potem że stratą oddałeś i teraz krucjata bo cię boli. Wróć nawet z dwoma bankami i zacznij kupować. Też mam jsw jak i połowę wigu w zeszłym roku kupowane w prawie dołkach i nie cwaniakuje jak ty - słabe to w uj.